Konteyner Çanakkale

 

Konteyner çanakkale olarak şehrin bir çok ilçesine  Ayvacık Bayramiç Biga Bozcaada Çan Eceabat Ezine Gelibolu Gökçeada Lapseki Yenice hizmet ediyoruz.


Ürünlerimiz de biz 240×600 ve 300x 700 konteyner Ayvacık Bayramiç Biga Bozcaada Çan Eceabat Ezine Gelibolu Gökçeada Lapseki Yenice her bölgesine hizmet vermekteyiz.  Konteynırlarımız 2 odalı tek odalı wcli mutfaklı,oturma odalı şekillerinde de yapabileceğimiz gibi yine tek bir odadan oluşan içi boş konteynerler olarak gönde rebiliriz.


Konteyner Ev Ayvacık Bayramiç Biga Bozcaada Çan Eceabat Ezine Gelibolu Gökçeada Lapseki Yenice bö lgelerinede birleşimli konteynırlardan oluşan  çok ürünün bir araya gelmesiyle oluşturabiliyoruz. Böylece ar zu ettiğiniz konteyner Daire lere sahip olabilirsiniz.

Genelde firmamız açısından  Çanakkale’nin 2.el konteyner (ikinci)Evler Daire fiyatlarınıAyvacık Bayramiç Biga Bozcaada Çan Eceabat Ezine Gelibolu Gökçeada Lapseki Yenice söylemek zordur çünkü elimi zde olup olma ması tam olarak net değildir. Bu ürünler taşındıkları için alan müşterilerimiz tekrar rahatlıkla kullanabilmektedirler. Ayrıca biz mobo kabin, wc kabini,modüler kabinler,güvenlik kabin,polyester kabin,kabin, de de hiz metler verdimiz gibi , bina ,şantiye binaları ,yemek haneler, Prefabrik yapılar,wc duş ünitelerindede hizmetler veriyoruz.

Ve yine az önce baştada söylediğimiz gibi satılık konteyner leri çanakkalemizin Ayvacık Bayramiç Biga Bozcaada Çan Eceabat Ezine Gelibolu Gökçeada Lapseki Yenice rahatıkla hizmetler veriyoruz. İstediğiniz Konteynır Çeşitleri, ölçüleri hakkında aklınıza takılan bütün sorular için müşteri temsilcimizi arayabilirsiniz.