Konteyner Çorum

 

Konteyner çorum olarak şehrin birçok ilçesine  Alaca Bayat Boğazkale  Dodurga İskilip Kargı Laçin Mecitözü Oğuzlar Ortaköy Osmancık Sungurlu Uğurludağ hizmet ediyoruz.


Ürünlerimizde biz 240×600 ve 300x 700 konteyner Alaca Bayat Boğazkale  Dodurga İskilip Kargı Laçin Mecitözü Oğuzlar Ortaköy Osmancık Sungurlu Uğurludağ her bölgesine hizmet vermekteyiz.  Konteynırlarımız 2 odalı tek odalı wcli mutfaklı,oturma odalı şekillerindede yapa bileceğimiz gibi yine tek bir odadan oluşan içi boş konteynerler olarak gönderebiliriz.


Konteyner Ev Alaca Bayat Boğazkale Dodurga İskilip Kargı Laçin Mecitözü Oğuzlar Ortaköy Osmancık Sungurlu Uğurludağ bölgelerinede birleşimli konteynırlardan oluşan çok ürünün bir araya gelmesiyle oluşturabiliyo ruz. Böylece arzu ettiğiniz konteyner Daire lere sahip olabilirsiniz.

Genelde firmamız açısından  Çorum’un 2.el konteyner (ikinci)Evler Daire fiyatlarını Alaca Bayat Boğazkale  Dodurga İskilip Kargı Laçin Mecitözü Oğuzlar Ortaköy Osmancık Sungurlu Uğurludağ söylemek zor dur çü nkü elimizde olup olmaması tam olarak net değildir. Bu ürünler taşındıkları için alan müşterilerimiz tekrar rahatlıkla kullanabilmektedirler. Ayrıca biz  modüler kabinler,wc kabini,güvenlik kabin,mobo kabin,polyester kabin,kabin, de de hiz metler verdimiz gibi , bina ,şantiye binaları ,yemek haneler, Prefabrik yapılar,wc duş ünitelerindede hizmetler veriyoruz.

Ve yine az önce baştada söylediğimiz gibi satılık konteyner leri çorumumuzun Alaca Bayat Boğazkale  Dodurga İskilip Kargı Laçin Mecitözü Oğuzlar Ortaköy Osmancık Sungurlu Uğurludağ rahatıkla hizmetler veriyoruz. İstediğiniz Konteynır Çeşitleri, ölçüleri hakkında aklınıza takılan bütün sorulari çin müşteri temsilcimizi arayabilirsiniz.