konteyner fiyatları izmir

Konteyner fiyatları izmir ‘e birçok iline hizmet vermekteyiz. Başta: Aliağa Balçova Bayındır Bayraklı Bergama Beydağ Bornova Buca Dikili Foça Gaziemir Güzelbahçe Karabağlar Karaburun Karşıyaka Kemalpaşa Kınık Kiraz Konak Menderes Menemen Narlıdere Seferihisar Selçuk Tire Torbalı Urla Çeşme Çiğli Ödemiş ‘da hizmetler veriyoruz.

Ürünlerimizde biz 240×600 ve 300×700 ebatlarında değişmektedir. Konteyner fiyatları’nı net olarak verebilmemiz mümkün değildir. Çünkü piyasadaki hammade malzemelerimizin durumuna değişiklik gösterebilir.

Eğer elimizdede  ikinci el konteyner fiyatları varsa müşterilerimize uygun fiyatlarla sunarız.  Genelde bizimde açımızdan şuanlık bile 2 el konteyner fiyatları bulabilmekde  pek mümkün olmuyor açıkcası. Beymod Polyester Ürünleri olarak değişik ürün çeşit ve yelpazemizlede kabin, Kontenyır , Prefabrik yapılar , Tekne gibi alanlarda hizmet veriyoruz.  Firmamızda satılık konteyner fiyatları piyasamıza göre değişim gösterebilir. Konteynırlarında ücretlerini müşteri temsilcilerimizi arayarakda öğrenmenizi tavsiye etmekteyiz. Çünkü en rahat ve sağlıklı bilgiyide oradan öğrenebilirsiniz.