konteyner fiyatları kocaeli

Konteyner fiyatları kocaeli‘da birçok ilinede hizmet veriyoruz. Başta: Başiskele Darıca  Derince Gebze Gölcük Kandıra Karamürsel Körfez İzmit ‘da hizmetler veriyoruz.

Ürünlerimizde biz 240×600 ve 300×700 ebatlarında değişmektedir. Konteyner fiyatları’nı net olarak verebilmemiz mümkün değildir. Çünkü piyasadaki hammade malzemelerimizin durumuna değişiklik gösterebilir.

Eğer elimizdede  ikinci el konteyner fiyatları varsa müşterilerimize uygun fiyatlarla sunarız.  Genelde bizimde açımızdan şuanlık bile 2 el konteyner fiyatları bulabilmekde  pek mümkün olmuyor açıkcası. Beymod Polyester Ürünleri olarakta değişik ürün çeşit ve yelpazemizle de kabin, güvenlik kabini,wc kabin, polyester kabin, mobo kabin,modüler kabinlerde birde  Kontenyır , Prefabrik yapılar da, Tekne gibi alanlar da hizmet veriyoruz.

Firmamızda satılık konteyner fiyatları piyasamıza göre değişim gösterebilir. Konteynırlarında ücretlerini müşteri temsilcilerimizi arayarakda öğrenmenizi tavsiye etmekteyiz. Çünkü en rahat ve sağlıklı bilgiyide oradan öğrenebilirsiniz.