Konteyner Fiyatları

Firamamız bekçi,güvenlik,yaşam alanı,wc-duş konteynerlerin üretimlerini ve daha bir çok konteynerin çeşitlerinin imalatını yapmaktadır.

Konteyner Fiyatları

Firmamız bir çok ölçü ve ebatlarında konteyner fiyatları satışını yapmıştır. Başta istanbul ankara izmir konya adana içel izmit bursa da bir çok konteynerlerin satışlarını yaptık.  Konteynerlerimiz bir çok odalardan oluşabilir,mutfağı,oturma odası,Wc-duş eklentisi gibi bölmeleri siz müşterilerimizin plan ve projesine göre yapabiliriz.

İkinci el konteyner fiyatları

ikinci el konteynır fiyatları bizim firma olarak açımızdanda elimizde bulunması gerçekten zordur. Konteynerleri imalatçı firma olduğumuz için üretip satışlarını geçekleştirmekteyiz. Bu nedenle 2 el konteynır fiyatları satışını sizlere yapamayabiliriz. Genelde bu tür ürünleri bizden önceden almış ve acil satması gereken müşterilerimiz olduğu an yönlendirme yaparak satışlarını gerçekleştirmekteyiz.

satılık konteyner fiyatları

Satılık konteynır fiyatları piyasamızda bulunan hammadde durumlarımıza göre değişiklik gösterebilmektedir.  Zaten biz Sahibinden satılık konteyner fiyatları nın satışlarını gerçekleştiriyoruz.

Konteynerlerin Birçok Kullanım Alanları:

1.Yemekhane konteynerleri

2.Ofis amaçlı konteynerler

3.Bekçi Klübesi ve Güvenlik Klübesi Konteynerler

4.Şantiye amaçlı Konteynerler

Gibi sıralaya biliriz. Ürünler hakkında bilgi almak için ise müşteri temsilcimizi aramanızı öneririz.

Konteynerler uzun ömürlü hazır yapılardır. Ürünün rengi müşterilerimizin istek ve arzusuna göre boyanmaktadır.