Konteyner İçel

 

Konteyner içel mersin olarak şehrin bir çok ilçesine  Anamur, Aydıncık, Bozyaka, Çamlıyayla, Erdemli, Gülnar, Mut, Silifke  Tarsus hizmet ediyoruz.


Ürünlerimizde biz 240x600v e 300 x-700 konteyner Anamur, Aydıncık, Bozyaka, Çamlıyayla, Erdemli, Gülnar, Mut, Silifke  Tarsus her böges ine hizmet vermekteyiz. Konteynırlarımız 2 odalı tekodalı wcli mutfak,otur ma odalı şekillerindede yapabileceğimiz gibi yine tek bir odadan oluşan içi boş konteynerler olarak gönderebiliriz.


Konteyner Ev Anamur, Aydıncık, Bozyaka, Çamlıyayla, Erdemli, Gülnar, Mut, Silifke  Tarsus bögelerinede birleşimli konteynırlardan oluşan  çok ürünün bir araya gelmesiyle oluştrabiliyoruz. Böylece arzu etti ğiniz konteyner Daire lere sahip olabilirsiniz.

Genelde firmamız açısından  İçel’in Mersin 2.el konteyner (ikinci)Evler Daire fiyatlarını Anamur, Aydıncık, Bozyaka, Çamlıyayla, Erdemli, Gülnar, Mut, Silifke  Tarsus söylemek zordur çünkü elimizde olup olmaması tam olarak net değildir. Bu ürünler taşındıkları için alan müşterilerimiz tekrar rahatlıkla kullanabilmektedirler. Ayrıca biz güvenlik kabin,polyester kabin,mobo kabin, wc kabini,kabin,modüler kabinler de dehizmetler verdimiz gibi , bina ,şantiye binaları ,yemekhaneler, Prefabrik yapılar,wc duş üniteleri hizmetler veriyoruz.

Ve yine az önce başta da söylediğimiz gibi satılık konteyner leri içelimizin mersinin Anamur, Aydıncık, Bozyaka, Çamlıyayla, Erdemli, Gülnar, Mut, Silifke  Tarsus rahatık lah izmetlerveriyoruz. İstediğiniz Konteynır Çeşitleri, ölçüleri hakkında aklınıza takılan bütün sorular için müşteri temsilcimizi arayabilirsniz.