tek katlı prefabrik evler

Tek Katlı Prefabrik Ev Fiyatları

Firmamız bir çok geniş ürün yelpazeziyle prefabrike konutları siz müşterilerimiz için imalatını yapmaktadır. Birden fazla ürün çeşidimizle istediğiniz bir tek katlı prefabrik ev fiyatları hakkında ayrıntılı ve geniş bir bilği için müşteri temsilcimizle görüşmenizi öneririz.

Tek katlı Ev Modelleri

35m2’den başalayan ve 156 m2 kadar giden tek katlı prefabrik ev modelleri ürünlerimizi siz müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz. Üst taraftaki bir çok farklı m2lere özel olarak imalatını yapmış olduğumuz prefabrike evlerimiz bulunmaktadır. İstediğiniz ürün hakkında ayrıntılı bilgi için müşteri temsilcimizi arayarak gerekli olan bütün bilgiyi alabilirsiniz.

Tek katlı Beton Ev Modelleri

Zaten prefabrike konutlarımız betondan oluşan panellerin birleşmesiyle meydana gelmektedir.  Tek katlı Beton modelleri 30 m2 ile 160m2 ve daha fazla oranlarda değişimlik gösterebilmektedir. Ve özel isteğinize göre farklı ev modellerindede üretimlerimizi gerçekleştirebiliriz. Tek katlı betonarme ev modelleri üst tarafta mevcuttur.

Tek katlı Ev Planları

Tek katlı ev planları örnekleri 30 m2 ile 170m2 ve daha büyük planlara göre değişim gösterebilmektedir. Konutların planı yapılırken müşterilerimizin istek ve arzularına göre tek katlı ev projeleri nin çizimleri gerçekleştirilmektedir. Ayrıca lüks prefabrike evler , işyerleri, bağlara özel konutlarımız, yemekhaneler gibi daha fazla sayacak olursak bir çok yapıdada hizmet vermekteyiz. Konutlarımızda iç kapıları amerikan kapı modeliyle , Camları ısı camlı ,Yalıtımlı betonarme panellerin özel bir malzeme ile birleştirilip meydana gelmesiyle oluşmaktadır.

Birçok Evlerde artık yalıtım gerekli bir hale dönmüştür. Yalıtımsız bir Evin yıllık ortalama gideri her zaman daha fazla olmaya mahkumdur.